Kurs instruktora łyżwiarstwa

ŁYŻWIARSTWO - kurs instruktora rekreacji ruchowej

 

Zarezerwuj miejsce na kursie Sprawdź aktualne promocje

 

Ogólnym celem pracy instruktora łyżwiarstwa jest propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia poprzez jazdę na łyżwach i dawanie dobrego przykładu np. z jazdą w kasku.

Celem bezpośrednim w pracy z klientem jest oczywiście jak najszybsze i jak najlepsze nauczenie kursanta płynnej i bezpiecznej jazdy na łyżwach.

Treningi może przeprowadzać zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych, w grupach lub indywidualnie. Kurs instruktora łyżwiarstwa przygotowuje do pracy w zawodzie zgodnie z wciąż uaktualnianymi metodami treningowymi, etyką zawodową i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Po ukończeniu kursu instruktora rekreacji ruchowej - ŁYŻWIARSTWO można podjąć pracę w charakterze instruktora w różnego rodzaju klubach, szkółkach, lodowiskach i innych jednostkach, a także daje to możliwość rozwinięcia własnej działalności w tym zakresie.

 

 

 

 

Kończąc kurs instruktora rekreacji ruchowej, otrzymujesz dokumenty uprawniające do pracy w zawodzie instruktora rekreacji ruchowej w wybranej dziedzinie. Dzięki tym uprawnieniom możesz pełnoprawnie prowadzić zajęcia ruchowe i rekreacyjne. Instruktor sportu oprócz powyższych uprawnień może dodatkowo przygotowywać podopiecznych do rywalizacji sportowej i do uczestnictwa w zawodach. Informujemy również, że zawód instruktora sportu jest głównym obecnie obowiązującym uprawnieniem sportowym. Wybór rodzaju kursu zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb.

O nas ...

Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej to instytucja szkoleniowa kształcąca osoby dorosłe w zakresie rekreacji ruchowej, sportu i zarządzania w sporcie. 

Prowadzimy kursy instruktorskie, trenerskie, managerskie, szkolenia w wielu dyscyplinach sportu na terenie całej Polski. Podnieś swoje kwalifikacje razem z nami!

Lokalizacja kursów

Miasta kursów instruktorskich i trenerskich 2023