Kursy instruktora rekreacji ruchowej

Kurs instruktora rekreacji ruchowej jazda konna

JAZDA KONNA - kurs instruktora rekreacji ruchowej

 

Zarezerwuj miejsce na kursie Sprawdź aktualne promocje

 

Celem pracy instruktora rekreacji ruchowej - JAZDA KONNA jest nauczanie jeździectwa, oraz aktywizacja i rekreacja ruchowa klientów. Instruktor JEŹDZIECTWA jest zawodem o charakterze usługowym. Instruktor jazdy konnej służy wiedzą z zakresu postępowania z końmi, korzystania ze sprzętu, jak i wyjaśnia, oraz egzekwuje przestrzeganie zasad obowiązujących podczas zajęć w stadninie. Dodatkowo jego zadaniem jest wdrażanie i przestrzeganie przepisów jeździeckich, procedur bezpieczeństwa. Instruktor nauki jazdy konnej podczas swoich zajęć wciela w trening ćwiczenia i zadania stosując odpowiednie metody dydaktyczne. 

 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

 

OSTATNIE REFERENCJE:

 

 

 

Kończąc kurs instruktora rekreacji ruchowej, otrzymujesz dokumenty uprawniające do pracy w zawodzie instruktora rekreacji ruchowej w wybranej dziedzinie. Dzięki tym uprawnieniom możesz pełnoprawnie prowadzić zajęcia ruchowe i rekreacyjne. Instruktor sportu oprócz powyższych uprawnień może dodatkowo przygotowywać podopiecznych do rywalizacji sportowej i do uczestnictwa w zawodach. Informujemy również, że zawód instruktora sportu jest głównym obecnie obowiązującym uprawnieniem sportowym. Wybór rodzaju kursu zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb.

O nas ...

Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej to instytucja szkoleniowa kształcąca osoby dorosłe w zakresie rekreacji ruchowej, sportu i zarządzania w sporcie. 

Prowadzimy kursy instruktorskie, trenerskie, managerskie, szkolenia w wielu dyscyplinach sportu na terenie całej Polski. Podnieś swoje kwalifikacje razem z nami!

Lokalizacja kursów

Miasta kursów instruktorskich i trenerskich 2022