Kursy instruktora rekreacji ruchowej

Kurs instruktora hipoterapii

HIPOTERAPIA - kurs instruktora rekreacji ruchowej

 

Zarezerwuj miejsce na kursie Sprawdź aktualne promocje

 

Celem pracy instruktora hipoterapii jest prowadzenie zajęć terapeutycznych z wykorzystaniem konia. Efektem zajęć z instruktorem hipoterapii jest poprawa funkcjonowania człowieka w strefie fizycznej, społecznej, poznawczej, emocjonalnej i motywacyjnej. Kurs na instruktora hipoterapii ma na celu nauczyć słuchacza planowania i podejmowania działań terapeutycznych w oparciu o opinie i zalecenia lekarzy oraz specjalistów, pod których opieką pozostaje pacjent. Kurs instruktora rekreacji ruchowej - HIPOTERAPIA przygotowuje do prowadzenia zajęć w zawodzie hipoterapeuty zgodnie z zasadami BHP i etyki zawodowej. 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

 

OSTATNIE REFERENCJE:

 

 

Kończąc kurs instruktora rekreacji ruchowej, otrzymujesz dokumenty uprawniające do pracy w zawodzie instruktora rekreacji ruchowej w wybranej dziedzinie. Dzięki tym uprawnieniom możesz pełnoprawnie prowadzić zajęcia ruchowe i rekreacyjne. Instruktor sportu oprócz powyższych uprawnień może dodatkowo przygotowywać podopiecznych do rywalizacji sportowej i do uczestnictwa w zawodach. Informujemy również, że zawód instruktora sportu jest głównym obecnie obowiązującym uprawnieniem sportowym. Wybór rodzaju kursu zależy tylko i wyłącznie od Twoich potrzeb.

O nas ...

Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej to instytucja szkoleniowa kształcąca osoby dorosłe w zakresie rekreacji ruchowej, sportu i zarządzania w sporcie. 

Prowadzimy kursy instruktorskie, trenerskie, managerskie, szkolenia w wielu dyscyplinach sportu na terenie całej Polski. Podnieś swoje kwalifikacje razem z nami!

Lokalizacja kursów

Miasta kursów instruktorskich i trenerskich 2022