PŁYWANIE - kurs instruktora sportu

PŁYWANIE - kurs instruktora sportu

 

Zarezerwuj miejsce na kursie Sprawdź aktualne promocje

 

Celem pracy instruktora pływania jest prowadzenie zajęć treningowych w celu ogólnego i specjalistycznego usprawnienia ruchowego swoich podopiecznych. Instruktor sportu - PŁYWANIE do swoich zajęć wykorzystuje różnego rodzaju pomoce dydaktyczne, przygotowuje sprzęt i urządzenia sportowe, a także sporządza plan treningowy. Treningi może przeprowadzać zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych, w grupach lub indywidualnie. Jest to jedna z najbezpieczniejszych form aktywności ruchowej. Pływanie można uprawiać niezależnie od wieku. Kurs instruktora pływania przygotowuje do pracy w zawodzie zgodnie z wciąż uaktualnianymi metodami treningowymi, etyką zawodową i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Po ukończeniu kursu instruktora sportu - PŁYWANIE można podjąć pracę w charakterze instruktora w różnego rodzaju szkołach pływania i innych jednostkach, a także daje to możliwość rozwinięcia własnej działalności w tym zakresie.

 

O nas ...

Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej to instytucja szkoleniowa kształcąca osoby dorosłe w zakresie rekreacji ruchowej, sportu i zarządzania w sporcie. 

Prowadzimy kursy instruktorskie, trenerskie, managerskie, szkolenia w wielu dyscyplinach sportu na terenie całej Polski. Podnieś swoje kwalifikacje razem z nami!

Lokalizacja kursów

Miasta kursów instruktorskich i trenerskich 2023