WROTKARSTWO - kurs instruktora sportu

WROTKARSTWO - kurs instruktora sportu

 

Zarezerwuj miejsce na kursie Sprawdź aktualne promocje

 

Celem oczywistym instruktora wrotkarstwa jest zwiększenie bezpieczeństwa ludzi korzystających ze ścieżek, skateparków, torów wrotkarskich i ich kompetencji w tym sporcie. Ale równie ważnym celem jest popularyzacja tego pięknego i różnorodnego sportu. Często instruktorzy stają się częścią społeczności rolkowej i jej współtwórcami.

Treningi może przeprowadzać zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych, w grupach lub indywidualnie. Jest to jedna z najbardziej różnorodnych dziedzin skupiająca wiele specjalizacji/dyscyplin. Sporty wrotkarskie można uprawiać niezależnie od wieku. Kurs instruktora wrotkarstwa przygotowuje do pracy w zawodzie zgodnie z wciąż uaktualnianymi metodami treningowymi, etyką zawodową i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy. Po ukończeniu kursu instruktora sportu - WROTKARSTWO można podjąć pracę w charakterze instruktora w różnego rodzaju klubach, skateparkach i innych jednostkach, a także daje to możliwość rozwinięcia własnej działalności w tym zakresie.

 

 

 

O nas ...

Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej to instytucja szkoleniowa kształcąca osoby dorosłe w zakresie rekreacji ruchowej, sportu i zarządzania w sporcie. 

Prowadzimy kursy instruktorskie, trenerskie, managerskie, szkolenia w wielu dyscyplinach sportu na terenie całej Polski. Podnieś swoje kwalifikacje razem z nami!

Lokalizacja kursów

Miasta kursów instruktorskich i trenerskich 2023