AKROBATYKA SPORTOWA I GIMNASTYKA SPORTOWA - podsumowanie kursów w Łodzi!

Kurs instruktora akrobatyki i gimnastyki - ŁÓDŹ 2020

 

 

W dniach 3-6 września 2020 roku byliśmy w Łodzi w celu organizacji kursu instruktora/trenera akrobatyki sportowej lub gimnastyki sportowej. Jak widać asekuracja została opanowana, a absolwenci po ukończonym kursie mogą już samodzielnie prowadzić zajęcia. Metodyka, teoria, praktyka w powyższych dyscyplinach zostały przekazane z pełnym profesjonalizmem, a kurs zakończyliśmy egzaminami. Podczas kursu uczestnicy mieli też do wykonania w ramach zaliczeń kilka prac wymagających wkładu własnego, co stanowi bezcenną lekcję dla późniejszej praktyki instruktorskiej. 

A my już teraz przypominamy, że kolejny kurs w gimnastyce sportowej, akrobatyce sportowej, gimnastyce artystycznej odbędzie się w dniach 26-29.11.2020 w Łodzi. Zapisy są cały czas aktywne, gorąco zachęcamy do rezerwacji miejsca https://kursy-sport.pl/zapisz-sie !

 


 

GALERIA ZDJĘĆ:

 

O nas ...

Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej to instytucja szkoleniowa kształcąca osoby dorosłe w zakresie rekreacji ruchowej, sportu i zarządzania w sporcie. 

Prowadzimy kursy instruktorskie, trenerskie, managerskie, szkolenia w wielu dyscyplinach sportu na terenie całej Polski. Podnieś swoje kwalifikacje razem z nami!

Lokalizacja kursów

Miasta kursów instruktorskich i trenerskich 2020

© 2020 Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej ®. Wszystkie prawa zastrzeżone.