Kurs na zamówienie dla grup

Kurs na zamówienie (dla zorganizowanych grup)

 

Poniżej przedstawiamy ofertę organizacji kursu na życzenie dla zorganizowanych grup, znajomych i wszystkich, którzy chcieliby taką grupę zorganizować w swoim mieście.

 

Organizujemy kursy:

 

we wszystkich dyscyplinach sportu, rekreacji, sportu osób niepełnosprawnych. Jesteśmy również otwarci na propozycje kursów, których nie ma w naszej ofercie.

 

Organizujemy zajęcia na indywidualne zlecenie grupy. Do organizacji tego typu kursów podchodzimy w 100% profesjonalnie, ustalamy indywidualne terminy kursów z grupą, a sama realizacja jest bardzo sprawna. 

Otrzymanie dokumentów, poświadczających nabyte uprawnienia, jest możliwe już w ostatnim dniu kursu po zaliczeniu pozytywnie egzaminu. 

Pomagamy we wszelkich sprawach organizacyjnych maksymalnie ułatwiając całe przedsięwzięcie. Nasza placówka organizuje miejsce zajęć kursu, zapewnia pełną kadrę trenerską do wykonywanego zlecenia, materiały szkoleniowe. Zajmujemy się sprawami administracyjnymi, tj. plany, protokoły, pozwolenia, księgowość.

 

Ceny kursów na zlecenie ustalamy indywidualnie z grupą kursantów. Są one uzależnione od rodzaju kursu i liczebności grupy.

 

Jak wygląda przykładowa współpraca?

 

  1. Firma, klub lub osoba prywatna zgłasza się do Polskiego Centrum Rekreacji Ruchowej telefonicznie lub mailowo, informując o grupie kandydatów chętnych do odbycia kursu. Prosilibyśmy o zawarcie w takiej wiadomości informacji na temat wstępnej propozycji terminu, który byłby dla grupy najkorzystniejszy. 
  2. Zgłaszająca się grupa otrzymuje od Polskiego Centrum Rekreacji Ruchowej odpowiedź na temat proponowanego terminu, miejsca zajęć, trenerów, którzy przeprowadzą takie zajęcia, całkowitego kosztu za zrealizowanie turnusu.
  3. Tworzymy indywidualną ofertę kursu, program, harmonogram zajęć i przesyłamy do zatwierdzenia stronom.
  4. Jeśli zgłaszająca się do nas grupa chciałaby poszerzyć liczbę uczestników i wypromować turnus w swoim mieście, z przyjemnością umieścimy o nim informację w aktualnościach na stronie głównej kursy-sport.pl, fanpage'u Polskiego Centrum Rekreacji Ruchowej oraz innych miejscach promujących kurs.
  5. Ostatnim krokiem przed kursem jest przesłanie formalnego zgłoszenia grupy ze szczegółową listą kursantów. Informacje na temat tego, jakie dane będą konieczne można zdobyć poprzez kontakt z nami telefonicznie bądź mailowo.
  6. Przeprowadzamy szkolenie
  7. Zamykamy szkolenie, wydajemy zawodowe uprawnienia zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. 

 

Powyżej opisany schemat jest przykładowym wzorem współpracy z grupą. 

 

Kontakt

 

Tel: 731-411-806 w godzinach Pon.-Sob. 10.00-20.00, Niedziela 11.00-19.00

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

O nas ...

Polskie Centrum Rekreacji Ruchowej to instytucja szkoleniowa kształcąca osoby dorosłe w zakresie rekreacji ruchowej, sportu i zarządzania w sporcie. 

Prowadzimy kursy instruktorskie, trenerskie, managerskie, szkolenia w wielu dyscyplinach sportu na terenie całej Polski. Podnieś swoje kwalifikacje razem z nami!

Lokalizacja kursów

Miasta kursów instruktorskich i trenerskich 2023